Artis – архітектурно-будівельна компанія повного циклу

 

ARTIS – архітектурно-будівельна компанія повного циклу по створенню правильного інтер’єру!

Наша робота – це комплексне створення та ведення проектів, від розробки до реалізації. Ми виконуємо всі види робіт, а головна наша послуга – “дизайн та ремонт під ключ”. Кожен наш проект це сукупність наших знань та досвіду з урахуванням індивідуальних побажань замовника. Працюємо з 2013 року в Харкові та інших містах України.

 

ОСНОВНІ ПОСЛУГИ від компанії ARTIS:

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРУ:

 • Ідеальне планування. Ми розробляємо кращі планувальні рішення та завжди отримуємо потрібний результат, навіть в найскладніших проектах. Наші планування – наша гордість!
 • Детальне креслення. Робочу документацію розробляє архітектор під контролем головного інженера, що забезпечує ідеальний результат, чітку та швидку реалізацію наших проектів!
 • 3 спеціаліста в команді. Над кожним проектом працює кілька спеціалістів. Керівник проекту та архітектор розробляють концепцію та створюють проект, головний інженер допомагає з технічними питаннями і робить кошторисний розрахунок проекту.
 • Авторський нагляд. Для наших проектів під ключ авторський нагляд безкоштовний протягом усього терміну реалізації. У нього входить підбір матеріалів, кольорів та фактур, а також, звістно, контроль відповідності проекту при реалізації.

 

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ:

 • Договір. Наша компанія працює офіційно, перед початком робіт ми підписуємо договір з графіком виконання робіт та графіком фінансування. Оплата поетапна.
 • Точний кошторис. Наша компанія робить найдетальніший та прозорий кошторисний розрахунок в місті. Наш Кошторис не змінюється, та не збільшується в процесі реалізації проекту.
 • Дотримання термінів. Кожен наш проект ми реалізовуємо точно в термін, зафіксований в договорі. Ми дорожимо нашою репутацією і гарантуємо дотримання термінів.
 • Сервіс. Наша компанія обслуговує кожен наш проект гарантійний та післягарантійний термін.

 

КОМПЛЕКТАЦІЯ:

 • Підбір матеріалів. Керівник проекту ще на етапі розробки проекту підбирає кращі матеріали в співвідношенні ціна-якість. Ми ніколи не пропонуємо замовнику дорогі матеріали, якщо немає такого побажання з його боку.
 • Оптові ціни. Для наших проектів під ключ ми робимо поставку оздоблювальних матеріалів та обладнання за оптовими цінами від наших постачальників. Це значно знижує бюджет проекту.
 • Поставка. Всі наші проекти під ключ ми комплектуємо всіма загальнобудівельними та оздоблювальними матеріалами, обладнанням та освітленням. Виконуємо замовлення, поставку, приймання, повернення, при необхідності.
 • Текстильне оформлення та меблі. Для повного циклу робіт ми допомагаємо в текстильному оформленні та замовленні корпусних та м’яких меблів. У нас надійні партнери, які забезпечують нашим замовникам кращий сервіс та доступні ціни.

 

ЕКСПЕРТИЗА ТА АУДИТ:

 • Експертиза. Наша унікальна та дуже важлива послуга – експертиза нерухомості перед купівлею. Це ваша безпека та гарантія того, що ваш новий будинок буде відповідати заявленим при продажу якостям. А іноді, це можливість отримати знижку, якщо у об’єкта є дефекти і ви дізнаєтеся про це до угоди.
 • Складання та аналіз кошторисів. Наш провідний фахівець виконує перевірку кошторисних розрахунків та комерційних пропозицій інших компаній, допомагає виявити помилки та завищення обсягів робіт.
 • Оформлення документів. Наші партнери допоможуть вам оформити дозвільні документи швидко та недорого.
 • Будівельні консультації. Консультації дизайнера.

 

Як замовити дизайн інтер’єру та ремонт в Харкові?

 

Немає нічого простішого – зателефонуйте або напишіть нам, так само можна залишити заявку прямо на сайті. Першу зустріч проводимо в нашому офісі, де на ваші запитання відповість керівник напрямку, розповість про наш підхід та етапи робіт. Після обговорення основних моментів, ми підписуємо договір та виїжджаємо на аудит об’єкта. Виконуємо повний цикл робіт: дизайн інтер’єру та ремонт під ключ, зі зручним поетапним узгодженням і поетапною оплатою. Працюємо за договором. Кожен проект по завершенню робіт обслуговуємо гарантійний термін та далі, після його закінчення.

Ми надаємо нашим клієнтам комфортне співробітництво та гарантуємо високу якість, дотримання бюджету і термінів, приємну реалізацію і допомогу з усіх суміжних питань. Замовляючи у нас послугу “дизайн та ремонт під ключ” ви витрачаєте мінімум часу і коштів для створення свого будинку мрії. Відгуки про компанію тут. Наші роботи в розділі Портфоліо.

 

Компетентність фахівця – це ваша гарантія безпеки та високого рівня наданої послуги. Вибирайте професіоналів у всіх сферах!

 

ПОЧНЕМО ПРОЕКТ?

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш E-Mail (обов'язково)

  Тема

  Телефон

  Повідомлення

   

  This site is registered on wpml.org as a development site.