Ремонт квартир

Ремонт квартир в Харкові це наш основний напрямок. Ми виконуємо ремонт квартир професійно, з дотриманням термінів, з гарантійним та післягарантійним обслуговуванням. Працювати з нами надійно та вигідно!

Ремонт квартир в Харкові від компанії Artis.

Наша компанія працює з 2013 року. За цей час ми виконали понад 100 проектів, велика частина з них це ремонт квартир. Головна наша перевага це комплексний підхід, який включає в себе повний цикл робіт та позбавляє Замовника від усіх питань.

Що входить в послугу ремонт квартир?

Наша компанія не просто робить ремонт, Ми контролюємо та керуємо всім процесом. Це комплекс заходів, в якому задіяні всі наші фахівці: архітектори, дизайнери, інженери, будівельники, електрики; субпідрядні організації з монтажу вікон та дверей, систем вентиляції, охоронні системи, меблеві компанії та декоратори. Тільки такий підхід забезпечує ідеальний результат! Ми виконуємо:

 • розробку проекту з підбором меблів та обладнання;
 • ремонт квартири з повною комплектацією;
 • авторський та технічний нагляд, управління будівництвом;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Як ми працюємо?

 1. Приймаємо заявку. Обговорюємо основні моменти. Підписуємо договір на розробку дизайн проекту або, робимо розрахунок кошторисної вартості існуючого проекту.
 2. Обговорюємо кошторис та погоджуємо графік виконання робіт, графік фінансування. Підписуємо договір на виконання робіт.
 3. Виконуємо роботи з наданням щотижневого звіту. Управляємо будівництвом.
 4. Здаємо готовий до заселення об’єкт!

Вартість та термін ремонту квартир.

Дізнатися точну, до 1% вартість ремонту можна тільки після виконання дизайн проекту. Так як кожна квартира індивідуальна, зі своїм набором вихідних даних та побажань замовника за матеріалами та обладнанням, ця цифра може сильно відрізнятися навіть для двох майже однакових проектів. Тому, спочатку проект, потім розрахунок кошторисної вартості робіт.

Термін ремонту квартир залежить від площі, від стилю та складності проекту, від складу робіт, від пори року. Разом з розрахунком кошторисної вартості керівник проекту робить графік фінансування, виходячи з побажань та можливостей замовника, а далі з урахуванням цього, графік виконання робіт. Графік виконання робіт узгоджується та залишається незмінним на весь період будівництва. Всі наші проекти ми виконуємо точно в строк, без затримок.

В середньому для квартири площею близько 100 м кв, в сучасному стилі термін виконання ремонту 5-6 місяців.

Як замовити ремонт квартири в компанії Artis?

Щоб замовити ремонт достатньо залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати нам. Ми узгодимо час зустрічі, обговоримо всі початкові моменти та почнемо роботу!

Якщо ви плануєте ремонт в новобудові, наш фахівець проведе аудит об’єкта та допоможе, при необхідності, провести приймання квартири у забудовника. Ми часто знаходимо різні відхилення, які забудовник зобов’язаний усунути до моменту підписання договору.

Також у нас є послуга Експертиза нерухомості перед купівлею!

Декілька фото квартир, реалізованих нашою компанією:

Більше реалізований робіт в розділі Портфоліо та в нашій особистій бібліотеці, яку ми не публікуємо на сайті за проханням замовників.

Почнемо проект?

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш E-Mail (обов'язково)

  Тема

  Телефон

  Повідомлення

  Замовляйте ремонт квартир у професіоналів! Вибирайте усвідомлено та насолоджуйтеся цим прекрасним процесом!