Блог

Блог про дизайн і ремонт – це корисні поради від фахівців компанії Artis. У цьому розділі ми відповідаємо на найпоширеніші питання по темі: дизайн інтер’єру та ремонт.

 • Какие услуги можно заказать в компании Artis? Вы работаете официально? Предоставляете ли Вы гарантию?

У нас найповніший і широкий спектр архітектурно-будівельних послуг:

 • розробка дизайн проектів інтер’єру квартир, будинків, офісів
 • реалізація дизайн проектів: будівництво та ремонт “під ключ”
 • комплектація проектів: загальнобудівельні та оздоблювальні матеріали, сантехніка, електрика…
 • управління будівництвом
 • авторський і технічний нагляд
 • складання та аналіз кошторисів
 • експертиза будинку перед покупкою

Ми працюємо офіційно і тільки за договором! І звичайно виконуємо гарантійні зобов’язання і післягарантійне обслуговування.

 • Навіщо звертатися до дизайнера?

Щоб створити свій ідеальний інтер’єр швидко і легко! Щоб зберегти свій час і сили. Щоб ваш будинок був комфортний, затишний, продуманий до дрібниць і радував вас довгий час. Робота професійного дизайнера полягає в умінні зрозуміти замовника, навіть коли він сам не впевнений, в тому, що хоче. Дизайнер повинен створити не тільки приємний візуальний вигляд інтер’єру, але і опрацювати всі технічні деталі.

Для кращого розуміння побажань і вимог замовника, ми розробили детальний опитувальний лист-анкету, який стає основою при розробці проекту. Ми спільно з вами складаємо технічне завдання і обговорюємо всі деталі. У роботі над проектом ми приділяємо велику увагу технічній стороні. У нас є для цього необхідні ресурси і знання. Кожен проект створюється спільно архітектором і інженером-будівельником, всі питання опрацьовуються на початковому етапі; тому наші проекти завжди технічно грамотні і реально здійсненні! Крім цього, ми підбираємо всі матеріали для реалізації проекту, а для проектів “під ключ” робимо повну комплектацію за оптовими цінами! Це істотно економить Ваш час, сили і фінанси.

 • Як вибрати хорошого дизайнера? Або краще звернутися в дизайн-студію?

Перш за все, важливо особисте сприйняття людини, його енергетика і ментальний образ, оскільки вам належить довгий і щільне співробітництво. По-друге дізнайтеся про освіту дизайнера, воно повинно бути профільним, бажано вищим. Звичайно можуть бути винятки з правил, але навіщо ризикувати. Третій пункт – це досвід роботи і реально виконані дизайн-проекти, а не просто портфоліо з красивих картинок! Якщо ви замовляєте дизайн інтер’єру в компанії або дизайн-студії, то отримуєте більше послуг і гарантій, ніж працюючи з фрілансером.

Наша компанія одна з небагатьох надає повний спектр послуг: починаючи від розробки дизайн-проекту, його реалізації, повну комплектацію і управління будівництвом. Плюси нашого підходу: повний контроль всіх процесів на всіх етапах, знижка на матеріали, безкоштовний авторський нагляд-як результат, зниження загальної вартості будівництва на 15-20%! Плюс робота за договором з поетапною оплатою і гарантією якості.

 • Що таке дизайн проект? Що в нього входить?

Дизайн проект-це” макет ” вашого майбутнього інтер’єру, за яким буде здійснюватися його реалізація. Найчастіше дизайн-проект складається з: робочої документації (креслення) і 3д-візуалізацій; іноді в його склад входить відомість оздоблювальних матеріалів, підбір меблів, освітлення, декору. Робоча документація-це найважливіша частина проекту, в ній міститься вся важлива інформація і чіткі вказівки щодо реалізації проекту для будівельників. Візуалізації потрібні для розуміння колірної і просторової моделі інтер’єру.

Наш дизайн проект, крім стандартного наповнення має кілька бонусів: повна і прозора кошторис на ремонт, авторський нагляд здійснюється безкоштовно, комплектація всіма матеріалами за цінами інтернет-магазинів. Всі наші дизайн-проекти створюються з урахуванням затвердженого ТЗ, і обумовленого бюджету з реально існуючими матеріалами. Що входить в дизайн-проект читайте в розділі “Склад дизайн проекту”.

 • Яка ціна дизайн-проекту у вашій компанії? Від чого залежить? Як відбувається оплата?

Вартість розробки повного дизайн-проекту становить 450-700 грн./ мкв.  Вартість залежить від стилю, площі і складу проекту. Проект в сучасному стилі буде коштувати дешевше, так само у нас передбачені знижки для проектів понад 100 мкф і комерційної нерухомості. Детальніше в розділі”Ціна дизайн проекту”. Оплата відбувається в три етапи, 50% при підписанні договору, 30% після узгодження візуалізацій і 20% після узгодження робочої документації. Оплата в безготівковій формі.

 • Які етапи розробки дизайн-проекту і терміни виконання?

Етапи розробки дизайн проекту можна подивитися тут. Процес роботи в нашій компанії побудований наступним чином:

Найперший етап-це знайомство, де кожна сторона вирішує, чи буде зручно і комфортно працювати спільно. Першу зустріч проводимо в нашому офісі; відповідаємо на ваші запитання, обговорюємо основні моменти і особливості об’єкта.

Другий етап-це підписання договору, заповнення технічного завдання і виїзд на об’єкт для замірів і аудиту. Після узгодження всіх деталей, виконується розробка планувального рішення, його коригування та узгодження.

Третій етап-розробка дизайн-проекту. Спочатку розробляється візуальна частина проекту і після її затвердження приступаємо до робочої документації. У візуалізації можна внести невеликі коригування, для цього ми спочатку відправляємо на узгодження ескізи. Після виконується вся робоча документація, відомість матеріалів і кошторис на ремонт. Термін виконання дизайн-проекту залежить від площі і стилю. Для об’єктів площею до 100 мкв в сучасному стилі – термін виконання близько 40 робочих днів.

 • Як відбувається узгодження етапів? Обов’язково приїжджати до вас в офіс?

Узгодження етапів може відбуватися безпосередньо в офісі, або on-Line, як вам зручніше. Для наших проектів” під ключ ” ми створюємо групу в Viber або Telegram, де зручно вести листування протягом всього проекту всім учасникам процесу і вирішувати поточні питання.

 • Можна узгодити зустріч на вихідний день? Або у вечірній час?

Так, ми завжди намагаємося підлаштуватися під ваш графік, і, при необхідності, можемо провести зустріч раніше або пізніше робочого часу, або в суботу.

 • Якщо у мене обмежений бюджет на ремонт, можна обмежити фантазію дизайнера?

У нашій компанії, можна. При обговоренні технічного завдання ви обговорюєте свій бюджет і побажання по оздоблювальних матеріалів, і їх ціновий сегмент. Виходячи з цього ми розробляємо проект. Але навіть коли немає строгих обмежень по бюджету, ми намагаємося застосовувати матеріали та обладнання за акційними цінами і завжди допомагаємо заощадити, де це можливо без шкоди якості.

 • Дизайн-проект розробляє одна людина?

У компаніях або дизайн-студіях дизайн-проект розробляє кілька людей, приватний дизайнер найчастіше працює один або з помічником візуалізатором.

У нашій компанії в розробці дизайн-проекту бере участь три людини: архітектор, керівник проекту та інженер. Основна частина роботи виконується архітектором; з керівником проекту створюється загальна концепція проекту і обговорюються деталі в процесі створення 3д-візуалізацій; всі технічні моменти узгоджуються з інженером, він же перевіряє робочу документацію і вносить коригування, при необхідності і робить кошторисний розрахунок.

 • Можна почати ремонт до завершення дизайн-проекту?

Все залежить від проекту, і від компанії, яка виконує розробку і реалізацію проекту.

З нами це можливо. Найголовніше затвердити планувальне рішення. Після цього ми розробляємо необхідні для початку робіт креслення: план демонтажу і план монтажу. І поки йдуть роботи по демонтажу старих і монтажу нових перегородок, виконується основна частина дизайн проекту. Паралельно з розробкою і затвердженням 3д-візуалізації, розробляються наступні необхідні креслення. Таким чином можна прискорити процес ремонту на 4-5 тижнів.

 • Що таке авторський нагляд? І навіщо він потрібен? Ви здійснюєте авторський нагляд?

Авторський нагляд-це контроль реалізації дизайн проекту. Це важлива частина, яка економить Ваш час і гарантує повну відповідність підсумкового результату і дизайн-проекту. Якщо ви замовили дизайн інтер’єру у приватного дизайнера, авторський нагляд оплачується додатково за кожен виїзд. Дизайн-студії, зазвичай, пропонують дану послугу з помісячною оплатою, і здійснюють 2-3 виїзди на місяць.

Якщо ви замовили у нас проект “під ключ” – авторський нагляд ми здійснюємо безкоштовно! Наш авторський нагляд-це максимально повна послуга, яка включає в себе: перевірку кожного етапу робіт, живі зразки на об’єкті для затвердження фактур і кольорів декоративних матеріалів, внесення коригувань в креслення при необхідності, контроль відповідності всіх матеріалів і при необхідності їх заміну.

 • Що таке “ремонт під ключ”?

Багато компаній спекулюють поняттям” Ремонт під ключ”, і на ділі не надають повний комплекс необхідних робіт. У них просто немає на це ресурсів і знань. Ремонт” під ключ “- це завжди комплексний підхід, – коли один підрядник виконує всі основні види робіт, контролює субпідрядні організації (установка кондиціонерів, вікон/дверей, системи” розумний будинок ” і т.д.), виконує повну комплектацію проекту і несе гарантійні зобов’язання; коли після завершення робіт Ви отримуєте готову до заселення квартиру, будинок або офіс.

Ми одні з небагатьох, хто дійсно виконує “ремонт під ключ”! Ми маємо для цього всі необхідні знання і ресурси, кваліфікованих співробітників і досвід ведення складних проектів з великою кількістю субпідрядних організацій. Ми працюємо за договором, дотримуємося термін і бюджет, здаємо готовий до заселення об’єкт, несемо гарантійні зобов’язання! Ви: спостерігаєте за процесом (можна віддалено), перевіряєте щотижневі звіти, підписуєте акти, погоджуєте вибрані матеріали.

 • Як вибрати підрядника для виконання ремонту?

Проведіть аналіз ринку. Відвідайте кілька найбільш підходящих компаній, задайте основні питання, порівняйте їх і зупиніться на підряднику, який:

 • має досвід робіт і завершені об’єкти, які можна побачити;
 • має співробітників з вищою профільною освітою;
 • має матеріально-технічну базу;
 • працює за договором з гарантією та післягарантійним обслуговуванням.

Якщо для вас головний критерій вибору – “найнижча вартість кошторису” – перевіряйте не тільки підсумкову цифру, але і склад робіт, склад і кількість матеріалів; уточніть, що входить в кошторис, а що ні; чи є ця сума остаточною і що може вплинути на її збільшення. А краще – не вибирайте найдешевший варіант; робіть свій вибір усвідомлено, виходячи з декількох критеріїв, а не тільки за ціною!

Наша головна перевага-це професійний комплексний підхід! Ми не робимо “дешевше всіх”, ми робимо якісно і довговічно.

 • Скільки коштуватиме ремонт?

Це найпопулярніше питання) і дуже часто відповідь хочуть почути відразу! Так як ми виконуємо близько 20 об’єктів “під ключ” щороку, то приблизну вартість ремонту назвемо на першій зустрічі. Щоб отримати точну, до 1% суму, спочатку потрібно виконати дизайн-проект.
Всі наші дизайн-проекти розробляються в рамках обумовленого бюджету. І після узгодження візуалізації і робочих креслень, інженер-будівельник прораховує кошторисну вартість з урахуванням всіх затверджених матеріалів і обладнання. Отримана сума є точною і незмінною на весь період будівництва!

 • Які етапи ремонту в квартирі? Скільки триватиме ремонт?

Ремонт в квартирі або офісі виконується в наступній послідовності: Демонтажні та підготовчі роботи, зведення нових перегородок, розводка необхідних комунікацій, чорнова обробка стелі і стін, стяжка підлоги, фінішна обробка стелі і стін, монтаж підлогового покриття, установка дверей, установка плінтусів, установка сантехнічних приладів і електро-настановної фурнітури.
Термін виконання ремонту залежить від площі і складу робіт.

Всі наші проекти виконуються досвідченими професійними будівельниками, з урахуванням всіх норм. Кожен етап перевіряється і контролюється виконробом і головним інженером перед початком наступного етапу. Із Замовником підписуються акти на виконані роботи. Це гарантує якість і довговічність ремонту.
При укладанні договору, ми надаємо графік виконання робіт, який складений з урахуванням вашого фінансування. Іноді, якщо вам це необхідно, ми складаємо графік з урахуванням перерв в роботі. Якщо перерви не потрібні, термін виконання ремонтних робіт для квартири 70-90 мкв в сучасному стилі становить 5-6 місяців.

 • Як вибрати матеріали для ремонту і фінішної обробки? Хто виробляє закупівлю матеріалів?

Вибір матеріалів-це довгий і складний процес для непідготовленої людини. Щоб вивчити ринок і вибрати всі матеріали потрібно не один місяць. А після цього, належить обійти безліч салонів і магазинів для вибору адекватної ціни і прорахунку необхідної кількості; простежити всі доставки, перевірити якість і кількість. Іноді, потрібно зробити повернення або заміну товару.

У нашій компанії всі ці питання вирішуються швидко і легко. Ми маємо великий досвід комплектації проектів, знаємо всі основні матеріали і кращих виробників в співвідношенні ціна-якість. І завдяки прямим поставкам, замовляємо матеріали за оптовими цінами для наших замовників!
Якщо ви замовили у нас послугу “ремонт під ключ” всі матеріали закуповуються нашими співробітниками, після узгодження вартість і зовнішнього вигляду з вами. Також ми виконуємо розрахунок всіх матеріалів, їх доставку і приймання, обмін і повернення в разі необхідності.

 • Є проекти, з якими ви не працюєте?

Так, іноді ми відмовляємося від проектів. Це може статися в декількох випадках: проект потрібно переробити/доробляти після іншого дизайнера; проект площею менше 50 мкв або потрібно зробити тільки частина проекту; замовник ставиться спочатку з недовірою і хоче, щоб його вмовили і здивували.

Чим професійніше Підрядник, тим менше питань при виконанні проекту. Вибирайте усвідомлено! Відгуки про нас тут.