Планування

Планування – це найважливіший етап при створенні інтер’єру, це основа проекту! І це наша найулюбленіша частина роботи. Ми приділяємо розробці планувальних рішень максимальну увагу та завжди знаходимо найкраще рішення. І звичайно, створюємо тільки законні та комфортні з урахуванням правил ергономіки варіанти.

Розробка проекту планування від компанії Artis.

Наша компанія розробляє проекти квартир, будинків та офісів з 2013 року. Планувальне рішення це наша особлива гордість. Над кожним плануванням працює архітектор проекту та керівник напрямку. Ми розробляємо ідеальні проекти планування навіть для найскладніших проектів. Замовити планування квартири, будинку або офісу бажано до покупки нерухомості, щоб бути впевненим у своєму виборі.

Що входить в послугу планування?

 • Зустріч-знайомство та обговорення технічного завдання. Договір. Виїзд на об’єкт.
 • Розробка 4-5 варіантів планувань, в залежності від вихідних даних та побажань замовника. Додатково до основних варіантів, ми робимо “свій варіант”, який відрізняється від початкових побажань Замовника, але при цьому, часто виявляється більш вдалим. У будь-якому випадку, це дає можливість побачити всі можливості квартири та вибрати ідеальне рішення.
 • Обговорення варіантів. Доопрацювання обраного варіанту. Узгодження.
 • План демонтажу (при необхідності).
 • План монтажу стін та перегородок.
 • План з розстановкою меблів та обладнання.

Вартість та термін розробки проекту планування.

Вартість пакету планування без виїзду на об’єкт: 50 грн./ м кв або 4000 грн., для проектів площею менше 80 мкв. В цьому випадку замовник повинен надати план приміщення з розмірами та фотографії об’єкта.

Вартість пакету планування з виїздом на об’єкт: 70 грн./ м кв або 5000 грн., для проектів площею менше 80 мкв.

Термін розробки 5-7 робочих днів.

Як замовити пакет планування?

Для замовлення планувального рішення можна залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати нам. Ми узгодимо час зустрічі, обговоримо основні моменти та почнемо роботу. Якщо ви перебуваєте в іншому місті, ми готові виконати проект on-line, всі етапи та склад проекту зберігаються.

Якщо ваш об’єкт знаходиться в новобудові, наш фахівець проведе аудит та, при необхідності, допоможе прийняти квартиру у забудовника. Ми часто знаходимо відхилення, які забудовник зобов’язаний усунути до здачі квартири, але не робить цього. Також у нас є послуга Експертиза нерухомості перед купівлею.

Після завершення роботи, ми готові виконати повний дизайн проект та його реалізацію. Склад проекту Оптимальний можна побачити в цьому розділі. Вартість розробки буде дешевше, з урахуванням вже виконаного планування. Про реалізацію проекту нашою компанією можна прочитати тут.

Декілька наших планувань, розроблених в 2020-2021:

Якщо ви вирішите зробити планувальне рішення самостійно, почитайте наші рекомендації. Але, в даному питанні, ми рекомендуємо звернутися до фахівців, так як це основа Вашого майбутнього будинку.

Інші наші послуги:

Замовляйте будівельні та дизайнерські послуги у Професіоналів!

ПОЧНЕМО ПРОЕКТ?

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш E-Mail (обов'язково)

  Тема

  Телефон

  Повідомлення