Ремонт приватних будинків

Ремонт приватних будинків у Харкові та області один з наших основних напрямків. Ми виконуємо ремонт будинків професійно, з дотриманням термінів, з гарантійним та післягарантійним обслуговуванням. Працювати з нами надійно, вигідно та зручно!

Ремонт приватних будинків в Харкові.

Наша компанія працює з 2013 року. За цей час ми виконали близько 15 капітальних ремонтів у приватних будинках. Найчастіше це був розширений комплекс робіт з додатковими роботами по посиленню конструкцій та усунення різних раніше існуючих дефектів.

Що входить в послугу ремонт будинків?

Наша компанія виконує розширений комплекс робіт. Ми виконуємо:

 • експертизу будинку перед купівлею;
 • аудит об’єкта на приховані дефекти та складання списку заходів щодо їх усунення;
 • роботи по посиленню і поліпшенню існуючих конструкцій;
 • проекти по блискавкозахисту і гідроізоляції;
 • розробку проекту фасадів будинку;
 • розробку ландшафтного дизайну;
 • розробку дизайн проекту будинку;
 • ремонт з повною комплектацією;
 • авторський і технічний нагляд, управління;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Це комплекс заходів, в якому задіяні всі наші фахівці та субпідрядні організації. Тільки такий підхід забезпечує ідеальний результат!

Як ми працюємо?

 1. Приймаємо заявку. Обговорюємо основні моменти. Підписуємо договір на розробку дизайн проекту будинку або, робимо розрахунок кошторисної вартості існуючого проекту.
 2. Обговорюємо кошторис та погоджуємо графік виконання робіт, графік фінансування. Підписуємо договір на виконання робіт.
 3. Виконуємо роботи з наданням щотижневого звіту.
 4. Управляємо будівництвом.
 5. Здаємо готовий до заселення об’єкт!

Вартість та термін ремонту приватних будинків.

Дізнатися точну, до 1% вартість ремонту будинку можна тільки після виконання дизайн проекту. Кожен проект унікальний, та навіть при схожих вихідних даних вартість може істотно відрізнятися.

Термін ремонту в приватному будинку залежить від площі, від стилю та складності проекту, від складу робіт, від пори року. Разом з розрахунком кошторисної вартості керівник проекту робить графік фінансування, виходячи з побажань та можливостей замовника, з урахуванням цього розробляється графік виконання робіт. Графік виконання робіт узгоджується та залишається незмінним! Всі наші проекти ми виконуємо точно в строк, без затримок.

В середньому для будинку площею близько 200 м кв, в сучасному стилі термін виконання ремонту 7-8 місяців.

Як замовити ремонт будинку в компанії Artis?

Щоб замовити ремонт достатньо залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати нам. Ми узгодимо час зустрічі, обговоримо всі початкові моменти та почнемо роботу!

Декілька фото приватних будинків, реалізованих нашою компанією:

Більше реалізованих проектів в розділі Портфоліо та в нашій особистій бібліотеці, так як багато замовників не дають дозвіл на публікацію.

Замовляйте ремонт будинків заздалегідь! Ми беремо в роботу обмежену кількість проектів.