Ремонт офісів

Ремонт офісів в Харкові це наш основний напрямок. Ми виконуємо ремонт комерційної нерухомості професійно, з дотриманням термінів, з гарантійним та пост-гарантійним обслуговуванням. Працювати з нами надійно та вигідно!

Ремонт офісів в Харкові від компанії Artis.

Наша компанія працює з 2013 року. У 2020-2021 роках ми розробили 10 проектів офісів, це понад 3000 м кв, з них 2500 м кв було реалізовано “під ключ”. Головна наша перевага це комплексний підхід, який включає в себе повний цикл робіт та позбавляє Замовника від усіх питань.

Що входить в послугу ремонт офісів?

Наша компанія не просто робить ремонт, Ми контролюємо та керуємо всім процесом. Це комплекс заходів, в якому задіяні всі наші фахівці: архітектори, дизайнери, інженери, будівельники, електрики; субпідрядні організації з монтажу вікон та дверей, систем вентиляції, охоронні системи, меблеві компанії, декоратори. Тільки такий підхід забезпечує ідеальний результат! Ми виконуємо:

 • розробку проекту з підбором меблів та обладнання;
 • ремонт офісів з повною комплектацією;
 • авторський та технічний нагляд, управління будівництвом;
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Як ми працюємо?

 1. Приймаємо заявку. Обговорюємо основні моменти. Підписуємо договір на розробку дизайн проекту або, робимо розрахунок кошторисної вартості існуючого проекту.
 2. Обговорюємо кошторис та погоджуємо графік виконання робіт, графік фінансування. Підписуємо договір на виконання робіт.
 3. Виконуємо роботи з наданням щотижневого звіту. Управляємо будівництвом.
 4. Здаємо готовий до заселення об’єкт.
 5. Обслуговуємо гарантійні та пост-гарантійний період.

Вартість та термін ремонту офісу.

Дізнатися точну, до 1% вартість ремонту можна тільки після виконання дизайн проекту. Так як кожен проект індивідуальний, зі своїм набором вихідних даних і переваг замовника за матеріалами та обладнанням. Тому, спочатку проект, потім розрахунок кошторисної вартості робіт.

Термін ремонту офісу залежить від площі та складності проекту, від складу робіт, від пори року. Разом з розрахунком кошторисної вартості керівник проекту робить графік фінансування, виходячи з побажань та можливостей замовника, і, з урахуванням цього, графік виконання робіт. Графік виконання робіт узгоджується та залишається незмінним! Всі наші проекти ми виконуємо точно в строк, без затримок.

В середньому офіс площею близько 200 м кв, з нескладними проектними рішеннями реалізується за 5-6 місяців.

Як замовити ремонт офісу в компанії Artis?

Щоб замовити ремонт достатньо залишити заявку на нашому сайті або зателефонувати нам. Ми узгодимо час зустрічі, обговоримо всі початкові моменти та почнемо роботу!

Декілька фото комерційної нерухомості, реалізованих нашою компанією в 2021 році:

Більше наших проектів у розділі Портфоліо. Невелика частина реалізованих проектів тут.

Почнемо проект?

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш E-Mail (обов'язково)

  Тема

  Телефон

  Повідомлення

  Замовляйте дизайн проекти комерційної нерухомості заздалегідь, ми беремо в роботу обмежену кількість проектів!