Відгуки

Дякуємо кожному замовнику за вибір нашої компанії. Окрема благодарність всім, хто залишив відгук про нас, про нашу роботу та про проект в цілому. Ми намагаємося зробити роботу над кожним проектом максимально простою та легкою для вас, економимо Ваш час та бюджет, враховуємо величезну кількість деталей та вирішуємо безліч питань в процесі реалізації. Нам дуже приємно, коли ви це помічаєте та даєте нам зворотний зв’язок!

Відгуки про нашу компанію

Всі відгуки можна побачити на сторінці нашого Google-аккаунта. У цьому розділі сайту ми розмістили частину відгуків, для короткого ознайомлення.

Ми дуже дорожимо кожним нашим замовником та любимо кожен проект. Нам дуже приємно, що багато замовників до нас повертаються та радять нас своїм знайомим, родичам, сусідам. За останні 10 років ми виконали близько 100 проектів, велика частина – це проекти “під ключ”!

Наші проекти “живуть” у багатьох новобудовах нашого міста:

Над кожним проектом “під ключ” працюють:

  1. Архітектор
  2. Керівник проекту
  3. Виконроб
  4. Головний інженер
  5. Дизайнер текстилю
  6. Робочі фахівці: електрик, сантехнік, плиточник, маляр т. д.
  7. Субпідрядні організації: вентиляція та кондиціонування, установка вікон та дверей, охоронна сигналізація т. д.
  8. Наші партнери: меблеві компанії та компанії-постачальники побутової техніки

Кожен наш співробітник має профільну освіту та досвід роботи; пройшов випробувальний термін та став частиною нашої команди. Наші субпідрядники та Партнери надійні та перевірені. Нам всім дуже приємно отримувати зворотний зв’язок від наших замовників та розуміти, що вони задоволені спільною працею.

Вибирайте професіоналів та отримуйте від ремонту задоволення! Замовляйте послуги заздалегідь, щоб зробити проект без поспіху.