Інженерні мережі

Інженерні мережі – це різні системи для забезпечення життєдіяльності будинку, це те, що дає нам світло, тепло, чисту воду та повітря. Інженерні мережі необхідні всім, хто планує проектувати, будувати або робити ремонт.

У нас можна замовити наступні інженерні проекти:

  • Електропостачання
  • Водопостачання
  • Опалення
  • Кондиціонування та вентиляція
  • Слабкострумові системи
  • Автоматизація та управління

У проект Електропостачання входить розрахунок допустимої напруги, схема проводки, розташування електричних щитів та монтажних коробок, кількість автоматів, розподіл їх по групах т. д.

Наші фахівці мають вищу профільну освіту та досвід роботи більше 15 років. Виконують всі види електромонтажних робіт. Гарантія за договором 3 роки.

Системи водопостачання та водовідведення.

У проект по системі водопостачання входить: хімічний аналіз води, кілька варіантів розрахунку фільтрувальних установок, Розрахунок кількості та місця розташування датчиків проти витоку води.

Наші кваліфіковані фахівці виконують розводку трубопроводів систем водопостачання та водовідведення з найбільш оптимальних для конкретного випадку труб (сталевих, пластикових, металопластикових або мідних) із застосуванням необхідних фітингів та запірної арматури. Грамотний підхід до відповідності труб та запірної арматури дозволяє збільшити термін експлуатації водопровода, зменшити вплив процесу корозії.

Системи опалення.

Для приватних будинків та квартир з індивідуальним опаленням потрібен додатково проект на опалення. Наші фахівці прорахують необхідну кількість тепла для кожного приміщення з урахуванням всіх можливих тепловтрат, й на підставі цих даних підберуть потрібний котел, радіатори, сполучних їх труб з запірною арматурою.

Системи вентиляції та кондиціонування.

Для систем кондиціонування розраховується необхідна потужність оптимального типу кондиціонера. Для систем припливної вентиляції виконуємо окремий проект.

Слабкострумові системи.

До цього розділу відносяться всі кабельні системи, які переносять не силовий струм, а інформаційний. Інтернет, телефон, телебачення та системи безпеки: протипожежна система, сигналізація, система відеоспостереження.

Автоматизація та управління.

Це система віддаленого управління всіма системами будинку. Виконуємо підбір системи, розрахунок та налаштування автоматичного функціонування всіх систем, їх спільна робота.

Навіть якщо ці системи вже встановлені, їх все одно потрібно перевірити за такими параметрами:

  • система може бути застарілою;
  • система може бути неефективною;
  • можливо з урахуванням нового планування потрібні будуть зміни.

Надаємо всі види будівельних послуг: від розробки дизайн проекту з усіма супутніми інженерними проектами до здачі об’єкта в експлуатацію!