Як обрати стиль інтер’єру

У цій статті ми розповімо як вибрати свій стиль, на що звернути увагу при виборі стилю інтер’єру квартири або приватного будинку. Плюс розглянемо 8 найпопулярніших стилів, їх плюси та мінуси.

Як вибрати свій стиль інтер’єру?

Вибрати свій стиль можна самостійно або за допомогою фахівця. Але, в будь-якому випадку вам потрібно подумати та відповісти на наступні питання:

  • Який ваш бюджет? Це часто є основним фактором, оскільки є стилі які можна реалізувати з мінімальним бюджетом, а є більш дорогі.
  • Яка колірна гамма вам подобається, світла або темна, контрастна, монохромна або яскрава?
  • Які вам подобаються форми, чіткі чи прямолінійні або м’які чи хвилеподібні?
  • Які вам подобаються матеріали для оздоблення стін та підлоги?
  • Вам подобається декор в інтер’єрі? Або ви любите порожні простори, без дрібних деталей?
  • Що для вас важливо в інтер’єрі: затишок, зручність, простота, практичність?

Проаналізувати в яких інтер’єрах вам приємно та комфортно знаходиться. Який в них переважає колір, які форми й матеріали. Після невеликого аналізу потрібно проглянути журнали та інтер’єрні сайти, зберегти картинки, які вам сподобалися. А далі спільно з нашим дизайнером або самостійно визначити стиль, який переважає. Якщо вам сподобається два або три стилі, ми розповімо плюси та мінуси кожного й виберемо саме той, який підходить більше. Або можна зробити проект, в якому будуть поєднуватися два стилі.

У будь – якому випадку наше головне завдання – це створення комфортного та затишного будинку, в якому вам буде добре. Ми не прихильники жорстких стилістичних рамок чи журнальних проектів, так як іноді, те, що красиво в глянці не дуже придатне для життя.

Які найпопулярніші стилі для квартир?

Останні декілька років, найбільш затребувані стилі, це:

  • Contemporary або сучасний стиль
  • Скандинавський стиль
  • Мінімалізм
  • Неокласика

Кожен з цих стилів по-своєму гарний та може бути створений як в квартирі, так й у приватному будинку. Найпростіший та швидкий в реалізації, а також найдешевший стиль це мінімалізм. Наступний за ним, але вже трохи дорожче та довше в реалізації це скандинавський й сучасний. А найдорожчий та довгостроковий з цієї четвірки – неокласика.

Але, який би стиль ви не обрали, наші дизайнери створюють проекти в обумовлених рамках бюджету та не застосовують дорогих рішень, без вашого бажання. Ми за якість та комфорт без зайвих витрат! На етапі розрахунку кошторисної вартості робіт та при реалізації ми пропонуємо оптимальні рішення й завжди оптимізуємо бюджет. Крім цього всі наші проекти “під ключ” ми комплектуємо оздоблювальними матеріалами за оптовими цінами.

 

Створюємо проекти з любов’ю в будь-якому сучасному стилі. За детальною інформацією звертайтесь до нашого офісу за адресою: вул.Данилевського, 10 або за телефоном: 050-613-63-64.