Неокласика

Неокласицизм – це естетичний напрямок в мистецтві та архітектурі, що прийшло на зміну модерну на початку XIX століття, це сучасне завершення класицизму, з елементами античності.

Сьогодні стиль Неокласика – один з найпопулярніших в дизайні інтер’єру. Це золота середина між класичним та сучасним, так звана “сучасна класика”.

Основні риси стилю Неокласика:

  • чисті лінії, прості форми;
  • симетрія;
  • спокійна колірна гамма;
  • натуральні матеріали;
  • стримані деталі.

Кольорова гама:

Неокласика любить усі ніжні пастельні відтінки, м’які та приглушені. Молочний, кремовий, колір слонової кістки, пильно-рожевий та ніжно бузковий, м’який сірий, сіро-кавовий, м’ятні та бірюзові відтінки. Найпоширеніші колірні схеми: сіро-біла основа з елементами ніжно бірюзового або рожевого відтінку або пісочно-бежеві тони з шоколадними нотами.

Матеріали:

Стиль дуже різноманітний по застосуваню матеріалів. Стелі можуть бути різнорівневі із застосуванням ліпного декору. Стіни оформляють шпалерами, молдингами, стіновими панелями, тонкошаровими декоративними штукатурками. Підлоги – ламінат, паркет, керамограніт, камінь.

Меблі:

Меблі допустима як елегантна класична з вигнутими формами, так й сучасна лаконічна правильної форми. Головне об’єднати її в загальну композицію за допомогою кольору та симетрії. Добре додати в інтер’єр консольні столики, пуфи, комоди.

Декор:

У ролі декору в цьому стилі виступають карнизи та молдинги, центральні люстри з декором з кришталю, бра та торшери, дзеркала в рамах, картини й статуетки. Але інтер’єр не повинен бути перенасичений, тут важливо дотримуватися балансу та правильно розставляти акценти.

Плюси і мінуси стилю неокласика:

Це дуже гарний дорослий стиль, затишний, м’який, респектабельний. Підходить для великих квартир та приватних будинків. Головний мінус: реалізація проекту в даному стилі буде дорожча та довша, в порівнянні зі стилем Мінімалізм, loft чи Contemporari.

 

Сучасна класика досить адаптивний стиль, при створенні інтер’єру в даному стилі можна змінювати правила. Головне дотримуватися спокійної колірної гами, симетрії та гармонії у всіх елементах. При правильному підході, можна створити потрібний ефект без значного збільшення бюджету. Наші проекти в даному стилі можна подивитися в розділі Портфоліо.

Створюємо проекти в будь-якому сучасному стилі! З урахуванням ваших потреб та бюджету!