Консультації

Консультації це швидкий та недорогий спосіб знайти відповідь на своє питання та розібратися у важливому питанні. У нас можна замовити два види консультацій: будівельну консультацію та консультацію дизайнера.

Будівельна консультація від компанії Artis.

Консультацію проводить керівник напрямку з досвідом роботи в будівельній сфері 20 років. Будь-яке ваше питання буде вирішено швидко та професійно. Ми допоможемо Вам у наступних питаннях:

  • Суперечлива ситуація з вашим підрядником. Ви хочете перевірити коректність вашого бюджету та правильність кошторису, обсяги будівництва, якість виконаних робіт т. д.
  • Вам необхідно провести оцінку збитку від затоплення.
  • Вам потрібно визначити бюджет ремонту або будівництва.
  • Ви купуєте нерухомість та хочете провести її аудит або експертизу.
  • Вам потрібна консультація щодо вибору якісних матеріалів або обладнання.
  • Ви шукайте підрядника на ремонт або будівництво будинку.

Консультація дизайнера від компанії Artis.

Консультацію проводить провідний дизайнер та керівник напрямку з досвідом роботи в будівельній сфері 15 років. Будь-яке ваше питання буде вирішено швидко та професійно. Ми допоможемо Вам у наступних питаннях:

  • Ви плануєте самостійний ремонт та вам потрібні поради з планувального рішенням та з основою концепції, допомога у виборі стилю, колірної гами, або рада з вибору матеріалів та обладнання.
  • Потрібно виправити помилки в інтер’єрі. Ви вже зробили ремонт, але щось не подобається, чи ви хочете доопрацювати або купили вже готову квартиру, де потрібно внести зміни.
  • У вас з’явилися нові потреби або змінився склад сім’ї та потрібно скорегувати інтер’єр.
  • Вам потрібна допомога у виборі меблів, текстильне оформлення або декорування інтер’єру.

Вартість консультації від компанії Artis.

Вартість консультації залежить від вашого питання та часу на його вирішення. Якщо це питання, яке вирішується на зустрічі, без заглиблення в розрахунки – вартість консультації 1000 грн. Час проведення до 2 годин.

Якщо на вирішення питання потрібен час, розрахунок вартості індивідуальний.

Якщо вам потрібна консультація щодо Вашого майбутнього проекту, який ви плануєте замовити у нас або ви перебуваєте на етапі вибору виконавця, консультація безкоштовна. Час проведення до 1 години. Потрібен попередній запис.

Як замовити консультацію дизайнера або будівельну консультацію?

Замовити консультацію можна за телефоном: +38067-579-75-22 або по e-mail, так само можна залишити заявку на сайті. Наш фахівець вас проконсультує та запише на зручний час зустрічі в офісі або відразу на об’єкті.

Інші наші послуги:

Дизайн інтер’єру
Ремонт під ключ
Комплектація
Приватне будівництво
Управління
Авторський нагляд
Експертиза

Інформація про нашу компанію тут. Відгуки про нас тут.

Замовляйте будівельні консультації та інші послуги у професіоналів! Так ви позбавите себе від безлічі питань та суперечливих ситуацій.