Функціональний інтер’єр

Функціональний інтер’єр – це інтер’єр, в якому на першому місці стоїть зручність і комфорт. Це інтер’єр, де кожен предмет в першу чергу корисний і може трансформуватися при необхідності. Саме такі інтер’єри створює наша компанія. І ми впевнені, що кожен інтер’єр в першу чергу повинен бути таким.  Основні правила розглянемо в цій статті.

Як створити функціональний інтер’єр?

 1. Найперша задача – це провести аналіз, і визначити основні дії в кожній зоні. Тобто потрібно “пожити” в інтер’єрі на етапі проектування. Щоб зрозуміти потреби кожного замовника, ми розробили детальне технічне завдання. Це великий опитувальний лист з питаннями і побажаннями, які ми заповнюємо спільно з замовником і враховуємо при проектуванні.
 2. На основі цього аналізу, ми створюємо планувальне рішення і наповнення інтер’єру. І знову “живемо” в інтер’єрі. Моделюємо різні ситуації і продумуємо кожну ділянку простору. Намагаємося зробити інтер’єр легко змінним, при необхідності. Кожне планування обговорюється і допрацьовується до досконалості в кожній деталі.
 3. Далі при створенні проекту ми застосовуємо сучасні технології і рішення, прості і зрозумілі. Тут головне завдання зробити практично, комфортно і поза часом. І не ускладнювати, де не потрібно!
 4. Використовуємо сучасні, практичні і довговічні матеріали. Якість ми цінуємо більше, ніж модність. Якщо немає завдання від замовника зробити дизайн із застосуванням новинок, ми пропонуємо перевірені часом позиції, де поєднання ціна-якість на першому місці.

Як зробити функціональний інтер’єр красивим?

 • Важливо дотримуватися композиції та рівноваги.
 • Контрастність. Навіть в світлому і спокійному інтер’єрі, повинен бути контраст, якщо не кольором, значить фактурами. Це робить його цікавим і глибоким.
 • Правильне поєднання кольорів. Баланс кольору.

Трохи деталей зручного інтер’єру:

 • Зона холу: вбудована шафа для зберігання верхнього одягу і взуття, велике дзеркало, якісна вхідні двері і системи безпеки, практичні матеріали в обробці.
 • Кухня: правильне проектування робочої зони з урахуванням ергономіки, вбудована техніка, датчики “Аква-стоп”, хороше освітлення робочої зони і локальне освітлення над столом, практичні матеріали; меблі трансформер.
 • Вітальня: зручна зона відпочинку, правильне розташування телевізора, акустична система, різні сценарії освітлення.
 • Спальня: комфортне розташування ліжка, різні сценарії освітлення, звукоізоляція і вентиляція, правильне текстильне оформлення.
 • Дитяча: зонування простору на робочу, ігрову і зону відпочинку, екологічні та практичні матеріали в обробці, можливість трансформації.
 • Ванна кімната: ергономіка і практичність, місця для зберігання, система теплої підлоги, датчики “Аква-стоп”, різні сценарії освітлення.

Декілька кадрів з нашого проекту розробленого в 2020 р більше наших проектів в розділі Портфоліо.

 

Створюємо комфортні будинки, де дизайн і функціональність поєднуються ідеально!