Дизайн дитячої

Дизайн дитячої кімнати – це для нас сама захоплююча і цікава частина проекту. Це можливість знову повернутися в дитинство і створити ідеальну кімнату для маленької людини. Секрети ідеальної дитячої та що потрібно врахувати читайте в цій статті.

Особливість дизайну дитячої кімнати:

 1. Трансформація. Кімната повинна “дорослішати” разом з дитиною. Створюючи кімнату ми завжди враховуємо, як вона буде виглядати через 5-10 років і що потрібно передбачити сьогодні, щоб це було можливим без глобальних змін.
 2. Безпека. У кімнаті для маленької дитини, потрібно обов’язково передбачити додаткові заходи з безпеки: розетки із захистом, дитячі замки на вікнах, стійка меблі без гострих кутів або з тимчасовими захисними накладками, безпечне скло триплекс, лампи з небитких матеріалів і т. д.
 3. Екологічність. За цим пунктом бажано стежити у всій квартирі, але для дитячої кімнати це особливо важливо. Використовуємо натуральні матеріали, дерев’яні меблі та декор.
 4. Зонування. У дитячому просторі бажано передбачити зону сну і відпочинку, робочу зону і ігрову.

Як оформити робоче місце дитини:

 • ідеально встановити стіл навпроти вікна;
 • далі від ігрової зони;
 • передбачити місця для зберігання;
 • кращий матеріал дерево.

Як оформити спальне місце:

 • передбачити заздалегідь можливість трансформації ліжка;
 • ліжко ідеально дерев’яне, з м’яким узголів’ям;
 • передбачити нічне світло і зручне регулювання біля ліжка;
 • передбачити місця для зберігання постільної та піжами.

Як оформити ігрову зону:

Тут залежить від захоплень дитини. Якщо дитина ще маленький, і яке буде захоплення не зрозуміло, можна зробити ігрову зону, яку в майбутньому можна трансформувати під хобі. Ігрова зона може бути обладнана м’якими подушками або килимом з товстим ворсом, дитячим будиночком, шведською стінкою, стіною для малювання, стелажем для грамот, моделей та ін.

Який стиль і колір вибрати для дитячої кімнати?

Дитяча кімната може відрізнятися як по колірному, так і по стильовому оформленню від всієї іншої квартири. Ми в основному робимо всі кімнати в загальній стилістиці. А ось колірне оформлення найчастіше відрізняється, так як діти сприймають кольору інакше, і для їх розвитку корисні яскраві і соковиті відтінки. Це можуть бути акцентні фотошпалери або постер, яскравий текстиль і декор.

Стиль кімнати може бути будь-який: сучасний або скандинавський, неокласика і навіть Лофт. Головне це комфортне і правильно організований простір, яке можна трансформувати з дорослішанням дитини.

Декілька прикладів дитячих кімнат з наших проектів:

design-detskoy-komnati-foto desing-detskoy-9

 

Розробимо для вас кращий дизайн дитячої кімнати і всієї квартири, в будь-якому сучасному стилі. Подивитися більше наших робіт можна в розділі Портфоліо.