Етапи дизайн проекту

Етапи розробки дизайн проекту від компанії Artis:

Етап 1: Знайомство та аудит

 • Знайомство. Першу зустріч зручно провести в нашому офісі. Ми розповімо про наш підхід та етапи роботи, покажемо поточні та реалізовані проекти, послухаємо ваші побажання.
 • Договір та ТЗ. Після підписання договору, ми виїжджаємо на об’єкт для заміру та аудиту об’єкта. Якщо є спірні питання, наші фахівці проконсультують та допоможуть їх вирішити. Далі ми спільно заповнюємо технічне завдання, на підставі якого виконуємо дизайн-проект. Наше технічне завдання це великий лист-опитувальник, де потрібно вказати усі побажання та вимоги до проекту; після обговорення та узгодження всіх моментів, дизайн-проект буде повністю відповідати вашим побажанням.

Етап 2: Планувальне рішення

 • Розробка планувального рішення та загальної концепції. В першу чергу ми розробляємо ідеальне планування. Далі обговорюємо та підбираємо аналоги тих інтер’єрів, які вам подобаються. За стилістикою, кольором, елементів. При необхідності робимо колаж, який беремо за основу при розробці 3д-моделі.

Етап 3: Створення об’ємного макета, 3Д-візуалізація

 • Виконання ескізної візуалізації. Спочатку ми робимо 2-3 ракурсу кожного приміщення в невисокому дозволі та відправляємо вам на узгодження.
 • Коригування ескізу. Якщо необхідно вносимо правки та робимо повторний ескіз.
 • Фінальні візуалізації. Коли ескізи узгоджені, виконуємо фінальні візуалізації всіх необхідних ракурсів у високій якості з фотореалістичною промальовуванням. Зазвичай це 6-8 кадрів на кожне приміщення.

Етап 4: Робоча документація

 • Розробка всіх необхідних для реалізації проекту креслень: плани, розгортки, розрізи, вузли.
 • Обговорення. Коригування при необхідності. Узгодження.
 • Складання відомості оздоблювальних матеріалів, сантехнічного обладнання та освітлення. Всі наші проекти реально здійсненні з урахуванням обумовленого бюджету. До складу нашого проекту входить підбір всіх оздоблювальних матеріалів та сантехнічних приладів. Всі наші проекти “під ключ ” ми комплектуємо за ціною нижче інтернет-магазинів.

Етап 5: Розрахунок кошторисної вартості

 • Розрахунок повної та прозорої кошторису з точністю до 1%.
 • Складання графіка виробництва та фінансування.

Після виконання основних етапів, ми передаємо готовий дизайн проект в електронному та друкованому вигляді. Роздрукований варіант у форматі А3 зручний для подальшого підбору меблів, текстилю та декору. Електронний комплект потрібен будівельникам для реалізації.

Коли реалізацію проекту виконує наша компанія, до основних етапів додається кілька додаткових безкоштовних послуг: авторський нагляд, комплектація під ключ, допомога в підборі меблів.

Які етапи дизайн проекту найважливіші?

Звичайно, важливий кожен етап роботи при розробці проекту інтер’єру. На першому важливо один одного почути та зрозуміти. Важливо створити максимально комфортне та правильне планування. Другий етап це створення цілісної та гармонійної атмосфери будинку, щоб всій родині було комфортно. Третій етап дуже важливий з технічного боку, ми приділяємо йому велику увагу. Четвертий етап це гарантія швидкої та ефективної реалізації проекту.

Як узгоджуються етапи дизайн проекту?

Дизайн проект може узгоджуватися при особистій зустрічі в офісі або on-line: Viber, Telegram, Whatsapp, e-mail. Ми знаходимося на зв’язку кожен день, крім неділі, з 9 до 19 та відповідаємо на всі питання максимально оперативно.

Відкуги про нас тут. Наші роботи можно побачити у розділі Портфоліо.

Етапи розробки дизайну інтер’єру можуть відрізнятися в залежності від складу проекту і обраного пакету послуг. Замовляйте послугу дизайн під ключ та отримуйте максимальну кількість бонусів від нашої компанії!