Дизайн інтер’єру

Дизайн інтер’єру – це в першу чергу створення функціонального та гармонійного простору; це дотримання законів ергономіки й опрацювання всіх деталей. Та звичайно, це економія Вашого часу й бюджету на етапі реалізації!

Дизайн інтер’єру у Харкові від компанії Artis.

Наша компанія розробляє дизайн інтер’єру квартир, будинків та офісів у Харкові та інших містах України. Наші архітектори працюють в будь-якому сучасному стилі та приділяють велику увагу ергономіці й правильному плануванню; створюють гармонійні колірні рішення, використовують в проекті якісні матеріали. Кожен наш проект індивідуальний та розроблений з урахуванням потрібного бюджету.

Як замовити дизайн інтер’єру?

Немає нічого простішого, приїжджайте в наш офіс або телефонуйте, можна так само залишити заявку на сайті! На першій зустрічі, ми відповімо на всі питання, розповімо як ми працюємо, покажемо поточні та вже реалізовані проекти. Якщо ви перебуваєте не у Харкові, ми виконуємо проекти дистанційно, всі етапи узгоджуємо в on-line режимі.

Хто працює над проектом?

У нашій компанії над розробкою проекту працює три фахівця:

  1. Архітектор проекту. Вища профільна освіта. Досвід роботи від 2 років.
  2. Керівник проекту. Вища профільна освіта. Досвід роботи 15 років.
  3. Керівник будівельного напрямку. Вища профільна освіта. Досвід роботи 20 років.

Основну частину дизайн проекту інтер’єру розробляє Архітектор. Всі загальні питання узгоджуються з керівником, він же бере участь у створенні концепції та перевіряє проміжні етапи. Керівник будівельного напрямку перевіряє складні технічні вузли, робить розрахунок кошторисної вартості проекту.

Ми не просто студія дизайну, ми архітектурно-будівельна компанія, яка надає повний спектр послуг, а кожен наш фахівець має профільну освіту та досвід роботи. У нас можна замовити не тільки дизайн інтер’єру в Харкові, але й його повну реалізацію під ключ, експертизу та аудит, складання кошторисів та аналіз кошторисів.

Наші правила розробки дизайну інтер’єру:

  • детально опрацьовуємо технічне завдання, щоб врахувати всі Ваші побажання;
  • на кожному етапі підказуємо краще рішення з технічної та практичної сторони;
  • створюємо ідеальне планувальне рішення;
  • кожен інтер’єр робимо комфортним та практичним, без зайвих складнощів;
  • застосовуємо кращі матеріали в співвідношенні “ціна-якість”;
  • оптимізуємо бюджету на всіх етапах!

Замовляйте дизайн інтер’єру заздалегідь!