Про компанію

Архітектурно-будівельна компанія ARTIS – це невеликий сімейний бізнес, створений з метою комфортної реалізації наших знань та досвіду; це можливість вибору як проектів, так й людей з якими ми працюємо!

Про компанію Artis детальніше:

Artis – компанія “повного циклу” зі створення дизайну інтер’єру! Створюємо функціональні проекти в яких затишно та комфортно, продумуємо всі деталі та нюанси. Нам цікаві проекти “під ключ”, в яких задіяні усі наші ресурси, коли ми бачимо результат та пишаємося ним.

У нас три основних напрямки, об’єднані в одне ціле, для створення комфортного та затишного будинку:

Artis-design – дизайн інтер’єру Харків
Artis-stroy – будівництво та ремонт Харків
Artis – салон декоративних матеріалів Харків

Успішна компанія – це перш за все згуртована команда! Наш колектив – це один організм, ми працюємо злагоджено та легко. Це просто, коли кожен любить свою роботу та робить те, що вміє найкраще. Ми захоплені своєю роботою та пишаємося її результатами!

Колектив компанії Artis:

 • Олексій – засновник та керівник будівельного напрямку. Спеціалізація: управління будівництвом, складання та аналіз кошторисів, технічний нагляд, експертиза нерухомості. Освіта: вища будівельна (ПГС), Містобудівний факультет ХНУБА. Досвід роботи в будівельній сфері 20 років. Кар’єрне зростання: АТЗТ Спецбудмонтаж 2003-2009 рр. (майстер-виконроб-начальник дільниці); ПП Будівельник-М 2009-2011 рр. (начальник дільниці); АВЕК 2012р. (заступник начальника контрольно-аналітичного відділу); компанія IBG 2012-2013 (технічний директор); з 2013 Artis.
 • Інна – засновник та керівник проектів, арт-директор. Спеціалізація: створення концепції проектів, авторський нагляд, комплектація. Освіта: художня та вища будівельна (ПГС), Містобудівний факультет ХНАМГ. Досвід роботи в будівельній сфері 15 років. Кар’єрне зростання: АТЗТ Спецбудмонтаж 2008-2010 (інженер кошторисно-договірного відділу); ФОП Краснова 2010-2012 (дизайнер); дизайнер-фрілансер 2010-2013, з 2013 Artis.
 • Любов – архітектор, дизайнер-Візуалізатор. Спеціалізація: Розробка дизайн проектів під ключ. Освіта: вища архітектурна ХНУСА, досвід роботи 7 років.
 • Олена – дизайнер-Візуалізатор, архітектор. Спеціалізація: Розробка робочої документації. Освіта: вища архітектурна ХНУСА, досвід роботи 4 роки.
 • Ігор – виконроб, інженер-конструктор. Освіта: вища технічна, досвід роботи 26 років.
 • Олег – виконроб. Освіта: вища будівельна (ПГС), досвід роботи 25 років.
 • Владислав – виконроб. Освіта: вища будівельна (ПГС), досвід роботи 20 років.
 • Дмитро – виконроб. Освіта: вища будівельна, досвід роботи 18 років.
 • Фахівці профільних напрямків: муляри, плиточники, електрики, сантехніки та декоратори…

Всі наші співробітники мають вищу профільну освіту та досвід роботи, стежать за тенденціями та новинками в своїх сферах, працюють за покликанням. Ми працюємо з надійними та перевіреними людьми, яким можна довірити роботу будь-якої складності. Всі проекти виконуються тільки нашими співробітниками, без передачі субпідрядникам; тому ми беремо в роботу обмежену кількість проектів!

Цифри та факти про нас:

 • керівник компанії працює в будівельному бізнесі з 2003 року, компанія Artis працює з 2013;
 • більше 200 реалізованих проектів у Харкові та інших містах (будівництво / реконструкція / ремонт / дизайн інтер’єру);
 • всі співробітники (архітектори та інженери-будівельники) мають вищу профільну освіту і досвід роботи;
 • виконуємо повний комплекс робіт: від розробки дизайн-проекту до його повної реалізації;
 • працюємо строго за договором, з гарантійним і післягарантійним обслуговуванням;
 • свій офіс в центрі, матеріально-технічна база, прямі поставки матеріалів.

Кожен проект створюється спільно архітектором та інженером-будівельником, кожен етап роботи обговорюється та узгоджується. Дизайнер створює концепцію та стилістичний напрям, інженер-будівельник перевіряє та затверджує робочі креслення, декоратори підбирають оздоблювальні матеріали та текстиль, керівник проекту координує та контролює реалізацію проекту. Навіть дрібна деталь опрацьовується різними людьми з різних сторін, що дозволяє уникнути помилок, а реалізація проекту протікає швидко, комфортно та легко. Замовляючи будь-яку послугу від компанії Artis Ви отримуєте високу якість та професійний підхід. Відгуки про нас в цьому розділі.

“Робити те, що ти любиш – це свобода. Любити те, що ти робиш – це щастя!”