Скандинавський

Скандинавський стиль подобається багатьом, він легкий, природний, простий. Прийшов до нас з Північної Європи: Фінляндія, Норвегія, Швеція — країни з довгою зимою та маленькою кількістю сонячних днів. Саме тому скандинавські інтер’єри дихають свободою, повітрям, світлом. Сьогодні це дуже популярний стиль, його часто комбінують з елементами стилю Лофт або з Еко-стилем.

Основні риси скандинавського стилю:

  • максимально багато світла;
  • максимально натуральні матеріали;
  • світлий інтер’єр з яскравими елементами;
  • практична і функціональна меблі;
  • багато дрібного декору.

Кольорова гама:

Світлий інтер’єр з натуральними м’якими відтінками. Білий колір це основа скандинавського стилю. Щоб він не був порожнім та холодним, додають м’які пастельні відтінки та яскраві кольорові плями.

Матеріали:

Максимальне використання дерева. Дерев’яні підлоги, дерев’яні балки, дерев’яні столики та елементи декору. Стелі прості, рівні, білі. Стіни світлі фонові, найчастіше це фарбування або легкі однотонні шпалери, можна з геометричним принтом.

Меблі:

Проста, лаконічна, сучасна, можливо в поєднанні з антикварними або грубими меблями ручної роботи. Легкі дивани та крісла. Плетені пуфи та маленькі столики.

Декор:

У скандинавському стилі його багато, самого різноманітного. Картини та постери, порожні рами та дзеркала, вази, свічки, живі квіти й сухоцвіти, подушки, плетені килимки та пледи, книги, старі валізи, декоративні сходи…

Плюси та мінуси скандинавського стилю:

Плюс скандинавського стилю – він органічно вписується в будь-який простір, легко створюється та легко трансформується з часом. Не вимагає дорогих рішень чи матеріалів. Мінус – стиль не сподобається любителям темних інтер’єрів та мінімалізму в декорі.

design-kvartiri-dly-molodoy-semiy-foto-11 kvartira-v-scandinavskom-stile-foto-3

Скандинавський стиль дуже популярний, його часто замовляють молоді сім’ї як для квартир, так й для приватних будинків. Стиль не вимагає особливих умов та створюється просто за допомогою недорогих матеріалів та меблів масового виробництва. Головне при створенні залишити максимум світла, білого кольору й відповідного стилю декору. За останні кілька років, ми зробили багато проектів в даному стилі, деякі з них опубліковані на сторінці Портфоліо.

Створюємо проекти в будь-якому сучасному стилі! З урахуванням ваших потреб і бюджету!