Сучасний

Стиль Contemporary або Сучасний, як його частіше називають зародився в середині ХХ століття, на основі скандинавського стилю з ідеєю масового виробництва меблів та предметів побуту за доступними цінами й прийнятної якості.

Сьогодні це найпопулярніший стиль! Його вибирають люди, які цінують комфорт та функціональність, й не хочуть обмежувати себе рамками одного стилю.

Основні риси сучасного стилю:

  • немає жорстких рамок;
  • основа стилю – зручність, простота, функціональність;
  • чіткі форми та пропорції, ясність та лаконічність;
  • гладкі поверхні, максимум функцій;
  • переважання спокійних, натуральних відтінків.

Кольорова гама:

Колірна гамма в сучасному інтер’єрі – це всі натуральні природні відтінки. Молочний, пісочний, персиковий, відтінки сірого та коричневого, приглушений зелений й синій. При цьому більш затребуваним є світлий інтер’єр, де за основу беруть 2-3 кольори та доповнюють акцентним кольором. У просторих світлих приміщеннях можна використовувати більш темну гаму.

Матеріали:

При оформленні простору в сучасному стилі можливе застосування будь-яких матеріалів, але все ж перевагу краще віддати практичним та натуральним. Стелі рівні одно- або дворівневі, без складних конструктивних елементів. Оформлення стін переважно як фонове, одна стіна може бути акцентної й мати яскраво виражену фактуру. Підлогове покриття єдине, гладке та однотонне.

Меблі:

Проста, функціональна, симетрична або асиметрична. У корпусних меблів вітається використання прихованих елементів, закритих систем зберігання, відсутність ручок або їх лаконічні форми. М’які меблі зручні та практичні, з оббивкою з натуральних тканин або шкіри. Можливе застосування яскравих акцентів.

Декор:

Тут немає жорстких правил. Найчастіше декор досить стриманий та помірний. Це можуть бути картини чи постери, яскраві подушки, підлогові вази або свічки.

Плюси та мінуси Сучасного стилю:

На наш погляд сучасний стиль не має мінусів. За рахунок його пластичності та відсутності жорстких правил його можна створити в будь-якому просторі. З головних плюсів: не вимагає дорогих рішень та довго залишиться актуальним. Це ідеальне рішення для квартир, заміських будинків та офісів.

  artis-desing-i-remont-foto-6

Це найпопулярніший стиль у наших замовників. За останні кілька років більше половини наших проектів виконано в сучасному стилі. Головна причина такого вибору – простота та свобода вибору. Подивитися наші проекти в даному стилі можна на нашій сторінці Портфоліо.

Створюємо проекти в будь-якому сучасному стилі з урахуванням Ваших побажань і бюджету!