Лофт

Стиль Лофт з’явився в 40-х роках ХХ ст.в індустріальних кварталах Нью-Йорка. Підвищення цін на землю в центрі міста, призвело до перенесення виробництв на околиці. А спорожнілі будівлі зацікавили представників богеми.

Сьогодні Лофт актуальний стиль, його люблять дизайнери та замовники; за характер, за дух свободи, за можливість створити індивідуальний вільний простір, за практичність та простоту.

Основні риси стилю Лофт:

  • відкрите планування, великі вікна та високі стелі;
  • індустріальні риси;
  • кольори – всі натуральні відтінки;
  • нестандартні аксесуари.

Кольорова гама:

У стилі Лофт переважають натуральні відтінки. Можна використовувати всі відтінки сірого та коричневого, білий, чорний. Також будуть доречними яскраві акценти, графіті на стінах або картини.

Матеріали:

Для стилю Лофт підходять всі натуральні матеріали та грубі фактури. Стелю часто залишають недоторканною, бетонною. Стіни можна залишити цегляні або бетонні, можна застосувати грубі декоративні покриття, метал, фарбування. Підлога – паркет, бетон, керамограніт, метал.

Меблі:

Меблі повинні бути цікавими та різноманітними. Поєднуйте сучасні меблі з промисловими елементами та антикварними предметами. Дуже добре вписуються в лофт-обстановку шкіряні дивани та дизайнерські крісла.

Декор:

Декором в стилі Лофт можуть служити відкриті вентиляційні труби, чавунні колони та радіатори, елементи з металу. Будь-який предмет з промисловим минулим, може отримати друге життя у вашому інтер’єрі.

Плюси та мінуси стилю Лофт:

Створити чистий стиль в умовах сучасних квартир не завжди можливо, це, мабуть, його головний мінус. З плюсів: практичність, довговічність та характер; ваш інтер’єр завжди привертає увагу й може легко трансформуватися з часом.

  design-kvartiri-open-space-foto-8

Сьогодні часто роблять стилізацію під стиль Лофт, не дотримуючись строгих правил. Ось такі прийоми можна використовувати в даному випадку:

  • залишити планування відкритим або розділити кімнати розсувними перегородками;
  • залишити стелю без обробки, застосувати відкриту проводку;
  • залишити фрагмент цегляної або бетонної стіни, інші стіни фонові з фарбуванням;
  • використовуйте кольори стилю;
  • додати промислові елементи декору.

Ми створюємо проекти в стилі Loft для квартир та комерційної нерухомості. Один з найяскравіших наших проектів в даному стилі був розроблений в 2017 році для молодого чоловіка. Візуалізації проекту можна побачити в розділі Портфоліо.

Створюємо проекти в будь-якому сучасному стилі! З урахуванням Ваших побажань та бюджету!