Прованс

Назва стилю походить від однойменного регіону на півдні Франції. Стиль Прованс – це поєднання французької розкоші та сільської простоти; це сонце, море, квіти та спеції. Сьогодні цей стиль вибирають для оформлення заміських будинків та котеджів.

Основні риси стилю Прованс:

  • постільні, вицвілі кольори;
  • фільончасті вікна та багато світла;
  • зістарені меблі;
  • натуральні матеріали;
  • квіткові візерунки та принти;
  • різноманітний декор.

Кольорова гама:

Світла, ніжна, пастельна. Інтер’єр повинен бути легким та наповненим світлом, всі тони приглушені й розмиті. Основа молочний та кремовий, ніжний бузковий чи рожевий, блакитний чи оливковий.

Матеріали:

Стелі можуть бути з декоративними балками або елементами ліпнини. Стіни зазвичай світлого відтінку, пофарбовані або з грубою декоративною штукатуркою, можливе застосування шпалер з квітковим принтом. Підлоги – дерев’яні, облицьовані плиткою або каменем, можливі декоративні вставки.

Декор:

Квіти. Багато в різних проявах – живі чи сухоцвіти, кашпо з букетами, зображення квітів на картинах, посуді, текстилі; тонке чавунне кування. Також в інтер’єрі важлива наявність речей ручної роботи, кераміка, в’язані пледи, старовинні вази та свічники.

Плюси та мінуси стилю Прованс:

Стиль для романтичних натур, дуже декоративний та красивий. Мінуси: більше підходить для заміських будинків, в квартирі він може виглядати не природно. Так само він вимагає більшого часу при реалізації та увагу до деталей.

Сьогодні частіше замовляють стилізацію стилю Прованс, або поєднання двох стилів, Сучасної класики з елементами провансу або більш складне поєднання Провансу та Лофт. Такий варіант можна застосувати як в міській квартирі, так й в будинку. Що обов’язково повинно бути в інтер’єрі в даному випадку – це світла колірна гамма, натуральне дерево та квіткові принти. Можна додати білу цеглу, зістарене біле дерево, натуральні тканини для оформлення вікон та відповідний декор.

Який би стиль або поєднання стилів ви не вибрали, наші дизайнери створять для вас індивідуальний та стильний проект, що відображає ваші побажання та вимоги. Більше наших проектів можна подивитися на сторінці Портфоліо. Один з наших проектів у стилі Прованс.

Створюємо проекти в будь-якому сучасному стилі! З урахуванням ваших потреб та бюджету!